Eurocar

Новий Citroën Berlingo

Новий Citroën Berlingo


Прайс-лист
Новий Citroën Berlingo

 


Каталог
Новий Citroën Berlingo


Технічні характеристики Новий Citroën Berlingo

 

Компанія CITROЁN представляє Новий Berlingo - третє покоління легендарної моделі в стилі «Автомобіль для відпочинку і роботи», який вперше дебютував в 1996 році. Новинка пропонує всі ключові переваги попередників, доповнюючи їх вражаючими сучасними напрацюваннями. Новий CITROЁN Berlingo пропонує сміливий і свіжий дизайн, відмінні можливості трансформації салону, максимальну практичність і зручність.

Просторий, комфортний, багатозадачний - Новий CITROЁN Berlingo виділяється масою особливостей: рекордним простором в салоні, винятковими можливостями трансформації салону завдяки трьом окремим сидінням, численних поличках і нішах для речей, широкою гамою кольорів забарвлення кузова, наявності різних опцій для комфорту і роботи.

Сміливий і впевнений характер, динамічний стиль кузова, оригінальні накладки Airbump® і кольорові декоративні вставки - все це сказано про Новому CITROЁN Berlingo: унікальний автомобіль для відпочинку і роботи!
 
Дизайн кузова Нового CITROЁN Berlingo виглядає одночасно привабливо і сильно. Грайлива сучасна новинка доступна в двох варіантах кузова, які відрізняються по довжині: версія «L1» довжиною 4,4 м або версія «L2» довжиною 4,75 м.
 
Зауважимо, що версії з кузовами «L1» і «L2» можуть перевозити п'ять або сім людей.
 
Передня частина Нового CITROЁN Berlingo виділяється рядом відомих характерних деталей: високий і короткий капот, передня панель в новому стилі Марки, двоповерхові фари. А широке велике лобове скло забезпечує покращений огляд і більше світла в салоні.
 
Верхню частину кузова органічно завершують рейлінги, виконані в одному дизайні з накладками Airbump®. В результаті автомобіль демонструє силу і цілісність, а також підкреслює надійний захист від негараздів.

 

Модульність та ТРАНСФОРМАЦІЯ САЛОНУ

Задні сидіння можуть бути складені - кожне окремо або всі разом - але в будь-якому випадку ви отримаєте рівну підлогу для завантаження великогабаритних речей. Крім того, Новий CITROЁN Berlingo пропонує і можливість складання переднього пасажирського сидіння: в такому випадку максимальний об'єм багажного відсіку досягає 4 000 літрів, а всередині поміщається довгомір близько 3 м (для версії L2).


Багажний відсік пропонує кришку-поличку, яку можна встановити в двох положеннях: стандартне високе положення - як верхня шторка для багажника; проміжне положення по висоті - як роздільник багажника. В останньому випадку шторка-поличка виступає в ролі опори, на якій можна розташувати невеликі речі і сумки, причому доступ до них максимально спрощений завдяки відкривається склу кришки багажника. Нарешті, з метою максимальної практичності, шторка-поличка може зберігатися за другим рядом сидінь.
 
Новий CITROЁN Berlingo тепер доступний в двох варіантах по довжіні кузова - кожен з них наповнений балансом у дизайні та радує гармонійним виглядом. Обідві версії пропонують 5 або 7-місний варіанти салону, а такоже оптимальний комфорт для пасажирів.
 
Версія «L2» на 35 см довше версії «L1»: збільшена як колісна база, так і задній звіс. Третій ряд сидінь у версії «L2» можна зніматі або пересувати по своєму бажанню - завдяки чому досягається максимальний комфорт для пасажирів або збільшення багажного відсіку: все згідно з вашими побажаннями и запитами!